wtorek, 13 grudnia 2011

DrumCorn - 16.12


DRUMCORN to wystrzałowa biba dla wszystkich fanów POŁAMANYCH i ETNICZNYCH brzmień!
Za deckami tej nocy stanie czwórka trójmiejskich DJ'ów którzy uraczą was brzmieniami muzyki DUB, DUBSTEP, JUNGLE oraz DRUM AND BASS.

ZAGRAJĄ:
Potop [The Score]
Phunk U
Cino [Dubyss Project]
Special Fx [Dubyss Project]

Start o 21:00

Wjazd za 7pln

DUBYSS to projekt, który ma na celu promowanie pewnych podgatunków oraz pochodnych muzyki drum and bass. To inicjatywa która ma propagowac muzyke, a moze nawet sztuke i kulture, przede wszystkim wsrod ludzi w 3-miescie ale dosięgająca rowniez innych miast na pomorzu (Starogard, Tczew). Jednak jak najwiekszy zasieg dzialania oraz popularyzacja to na pewno nie glowny cel. Za to jednym z glownych priorytetow jest zachowanie pewnej jakosci. Dubyss-project to takze logo/marka ktore ma byc kojarzone nieodlacznie z wydarzeniami muzycznymi organizowanymi pod tymże szyldem.
Nazwa powstala z polaczenia slow dub oraz abyss (ang. otchlan, glebia). Te dwa wyrazy precyzyjnie okreslaja jakie brzmienia przede wszystkim ma na celu promowac przedsiewziecie - deep dnb/ atmospheric dnb/ soulfull dnb/ jazzstep/ ambient dubstep/ psychedelic dub/ dubtechno/ idm/ minimal/ ambient jungle/ chillout. Ale to nie wszystko. Projekt Dubyss nie ogranicza sie do okreslonych scisle gatunkow a jedynie wyznacza kierunki, definiuje klimaty i terytoria muzyczne wsrod ktorych egzystuje. Obecnie w ramach projektu działają trzy osoby - Marcin znany jako Cino, który jest pomysłodawcą i twórca projektu oraz Kuba czyli Special Fx i Eryk aka Roast.Zapraszam, Special Fx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz