poniedziałek, 19 grudnia 2011

Koncert Broken Betty + Ninja + przedświąteczna posiadówa 22.12


Zapraszamy na przedświąteczne ładowanie akumulatorów z zespołami Broken Betty i Ninja oraz klasyczną popijawę w klimatach rock'n'rolla do Desdemony. Trochę mocnego uderzenia i alkoholu jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)

Start : 20.00
Wjazd : 10 pln

NINJA - punk

Skład:
Iwo - v.
Max Damage - g.
light pax Mexico - b.
Baldmann - d.

Broken Betty

Skład:
Jan "Dziablas" Galbas - vocal & bass
Piotr "Pacior" Paciorkowski - guitars
Sebastian Sawicz - drums

Zespół rockowy z Gdyni założony w 2006 roku. Grają mieszankę stoner rocka, grunge i alternatywy, inspirując się m.in. The Melvins, Helmet, Kyuss, QOTSA i Sonic Youth.

Debiutancką, 30-to minutową EPkę wydali w 2009. Zebrała ona bardzo pozytywne recenzje i zagościła m.in. na antenie radiowej Trójki, w audycjach Piotra Kaczkowskiego i Wojciecha Ossowskiego.
W grudniu tego samego roku zagrali trasę koncertową, supportując zespoły Blindead i Tides from Nebula. Zespół jest laureatem licznych ogólnopolskich przeglądów muzycznych (m.in I miejsce na "Rockowaniach" w Mławie, II miejsce na OstRock w Ostródzie), a ukoronowaniem jego dotychczasowej działalności scenicznej jest występ w ramach pierwszej edycji Scream Rock Festival w warszawskim klubie Stodoła, u boku m.in Acid Drinkers i Decapitated.

Dyskografię Broken Betty zamyka longplay The Sorry Eye, wydany na wiosnę 2011 roku. Album zrealizowano w całości w Gdyńskim studio Sounds Great Promotion, pod okiem Kuby Mańkowskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz