poniedziałek, 2 stycznia 2012

Koncert Ed Wood + Pomelo Taxi 08.01.2012


Zapraszamy serdecznie na kolejny koncert do Desdemony. Tym razem zagrają dla was gdyńskie Pomelo Taxi i jako główne danie bydgoski Ed Wood. Startujemy o godzinie 20. Wjazd jedyne 10 pln.

Ed Wood

Ed Wood to noise-rockowe duo z Bydgoszczy powstałe w połowie pierwszej dekady dwudziestego wieku. W jego skład wchodzą Sam Waterston i Oleum et operam perdidi znani z Gumki Olik i XiuperSiu. Ich muzyka opiera się na trudnych partiach gitary i jeszcze trudniejszych partiach instrumentów perkusyjnych. Partie wokale są tak trudne, że samo pisanie o nich to jak architektura tańca, anatomia rekina, czy też areopagityka Św. Pawła. W ich muzyce można dopatrywać się inspiracji tuzami amerykańskiego grania niezależnego skupionego wokół takich wytwórni jak Touch & Go, czy Amphetamine Reptile - aczkolwiek muzycy dopiero odkąd im powiedziano, że się nimi inspirują, zaczęli poznawać tych wykonawców. Zespół znany jest z nieprzewidywalnych koncertów-happeningów, w trakcie których wykonawcy np. masturbują publiczność.

http://www.facebook.com/edwood666
http://www.myspace.com/edwoodxxx

Pomelo taxi

Muzyczna korporacja taksówkowa "Pomelo Taxi" to trio doświadczonych taksówkarzy rytm n' bass'u.
Dzięki nim dotrą państwo szybko i bezpiecznie w najsmaczniejsze zakątki dźwięku.
Każdy z naszych kierowców z radością umilą państwu podróż anegdotami z życia fauny i flory swojej ojczystej planety Pomelo.
Jednocześnie zapewnią miły i sympatyczny dyskomfort muzyczny za pomocą akustycznych urzadzeń perkusyjnych, strun głosowych i czterostrunowej lutni basowej.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.

skład: Marta - śpiew i magia, Max - śpiew i bass, Milo - śpiew i perkusja

https://www.facebook.com/pages/pomelo-taxi/187274024650420
http://www.myspace.com/pomelotaxi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz